Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Opava-a-Viktorka.aspx?ID_clanku=992 ID_P=29

Opava a Viktorka

Diskuse nad článkem
Re: Jen jedna mrtvá?, Ešus, psalek~jagacz.com, 16.04.2009 10:39
Ahoj Kavole
k té řece, záleží na průtoku. Za normálních 80- 100 cm v Rejštejně je to tak max dvojka,trojka je to nahoře. ale jel jsem to už za 150, a to bylo trošku jiné. Bohužel většinou lidi, výše popisovaní , nejsou schopni to rozlišit.
K té házečce- mně vyšla na 300 Kč, je skladná a dá se použít i jako koňadra a nebo šňůra na prádlo. Zakže tady jsem jednoznačně pro házečky, protože mají větší využití. Kolik Tě ta šňůra stála?
Ta reakce těla na šok ze studené vody je různá, ale každý Ti potrvrdí, že čím nižší teplota vody, tím dřív člověku dojdou síly v ní něco dělat. Natrenovat se to asi moc nedá. Navíc ten , kdo jede na Otavu na vodu se asi nepohybuje v pásmu životního minima.
Ahoj Ešus
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.