Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Opava-a-Viktorka.aspx?ID_clanku=992 ID_P=24

Opava a Viktorka

Diskuse nad článkem
Re: Jen jedna mrtvá?, Krtek, krtekzbechyne~seznam.cz, 15.04.2009 17:23
Ahoj, tak dle mého názoru je to tak 50 na 50. Když nebudu umět jezdit a budu mít vybavení je mi to k ničemu a když budu umět jezdit ale nebudu vybaven na nějakou náročnější vodu než je třeba letní Lužnice, tak je to taky na prd. Hlavně od podzimu do jara se neopren či jiné odpovídající oblečení a výbava prostě hodí.

Teď o Velikonocích jsme od čtvrtka do pondělí jeli Otavu z Čenkovy pily do Písku. Krásné počasí, voda tekla pěkně, lidí velice málo, no prostě pohoda. Na úsek s Čenkárny do Sušice jsem byl rád že ten neopren mám a myslím si že bez něj bych pěkně klepal kosu. Úseky od Sušice níž jsem už jel více na lehko a šlo to také. Ale když jsem se cvaknul na jezu ve Štěkni a plaval s lodí pár metrů v tílku, plovačce, neopren. kraťasech a botičkách, tak ačkoliv bylo teplo a sluníčko ještě dost hřálo byl jsem rád když jsem z vody vylezl. Druhý den ráno jsme ve šlajstně blbnuli v neoprenech a to bylo uplně jiný kafe.

Také jsem se vybavoval postupně protože jsem neměl na to vše si hned koupit, ale postupně to šlo a jsem rád že to mám. Rozhodně se to hodí.

A s klidným svědomým můžu říct že když se na něco necítím, tak to nejedu.

Ahoj Krtek
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama Půjčovna lodí Metuje