Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Opava-a-Viktorka.aspx?ID_clanku=992 ID_P=14

Opava a Viktorka

Diskuse nad článkem
Byl jsem na Opave den potom, David H., david.hanslian~centrum.cz, 14.04.2009 22:51
Uplne nahodou jsme se vypravili na Opavu den po nehode. O tom, co se stalo nas upozornil uz strojvudce ve vlaku, tak se nam pred plavbou dobre usinalo... Muzu jen potvrdit, ze prujezd Karlovicemi je pro mene zkusene skutecne past. Ty stupinky vypadaji nenapadne, nejsou moc videt a neznaleho vubec nemusi napadnout, ze by to mohl byt problem. A zastavuje se nad nimi dost spatne, je tam silny proud az ke brehu (kde je navic problem se neceho poradne chytnout) a az na hranu stupne. Popravde receno se ani nedivim, ze tam doslo k nestesti, ale spis tomu, ze se to stalo az ted. Jake maji tyto stavby smysl (krome utraceni penez za beton) mi neni moc jasne. Vrele doporucuji zacit plavbu Opavy az na konci Karlovic, dal uz je (krome normalnich jezu) jen jeden podobny stupinek za mostem v Novych Herminovech. Jeste bych rad upresnil informaci o stavu vody: Rozhodne to nebyla zadna velka voda, spis takovy normalni jarni stav, pro horni Opavu mozna i trosku pod optimem. Povodi Odry ma ale na vodoctu zrovna v Karlovicich spatne nastavenou hodnotu pro SPA, takze to tam ukazuje prvni povodnovy stupen i kdyz neni. Takze velkou vodou tohle nestesti rozhodne nebylo, ty stupne jsou nebezpecne i za stredniho stavu.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.