Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Opava-a-Viktorka.aspx?ID_clanku=992 ID_P=13

Opava a Viktorka

Diskuse nad článkem
Re: Jen jedna mrtvá?, Václav, 14.04.2009 21:58
On si tím asi každý musí projít. A když má štěstí, přežije to. Stejně jako třeba na silnicích. Já jsem taky léta na vodě jezdil v teplácích a přitápěl se bez vesty Jednou na Doubravě v únoru to bylo obzvláště pikantní, protože chumelilo a když jsem nohou v kecce šlápl do ledové vody, napadlo mě:"Ty vole, nesmíš se cvaknout, tohle bys nepřežil". A v autě jsem řadu let jako pako jezdil bez pásů. Neptejte se mě proč, teď už ani pořádně nevím. Frajeřina, vzpoura .. Možná. Pak člověk dozraje a sází na jistotu. A pohodlí. On se jetý neopren, ponožky, vesta a helma ve výprodeji z půjčovny nechají velice dostupně pořídit za cca 2500 káčé. Možná kdyby tohle ti experti věděli, radši by si vybavení koupili, než mrzli na jarní vodě. Každopádně si myslím, že to je pořád stejná písnička, rozčilování ani volání po říčních poldech nemá smysl. Myslím, že pokud tohle něco aspoň trochu řeší, pak snad osvětové kurzy správce těchto stránek, kterými oslovuje amatérské vodáctvo z řad učitelů, vychovatelů, vedoucích skautských oddílů, atp.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama Půjčovna lodí Metuje