Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Opava-a-Viktorka.aspx?ID_clanku=992 ID_P=10

Opava a Viktorka

Diskuse nad článkem
Re: Jen jedna mrtvá?, Ešus , psalek~jagacz.com, 14.04.2009 16:16
Naprosto s Tebou souhlasím, já byl o minulém víkendu na Stvořidlech. Viděl jsem tam i takové borce nasedat za stavu 150 ve Zruči (zhruba 100 ve Světlé), na otevřenkách, bez helem, jen s polystyrenovou plovačkou, v teplákách a košili. Když jsem se jich ptal, jestli vědí něco o stavu vody , do kterého jedou, jestli vědí neco o vybavení na vodu na kterou jedou, a že to rozhodně není stav pro otevřené lodě, tak jsem si vyslechl pár připomínek o kecech v kleci. Pak jsem je našel, sedící na břehu s utopenou otevřenkou poblíž. Tentokrát měli kliku. Vůbec si ale nepřipustili chybu.
Ti na Kaňově měli obrovské štěstí , že tam byli kluci, co umí vodní záchranu.
Jinak jich tam asi pár zůstalo.
Ešus
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.