Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-O-poslednim-vodakovi.aspx?ID_clanku=2218 ID_P=6

O posledním vodákovi

Diskuse nad článkem
Re: O posledním vodákovi, Aleš N., 29.07.2020 12:15
No jo, je nás moc, a všichni chceme být všude, co zažil soused, chci taky, protože přeci říká, že "tam to bylo skvělý..."
Na vyčerpání kapacit/možností už dnes různě narážíme, a jak nás na planetě bude přibývat a současně budou růst naše možnosti (třeba půjčovny - čehokoliv), tak se všemožným regulacím nejspíš nevyhneme. Jak z toho?

V záplavě všemožných lobby (elektrárníci, rybáři, ochránci...) potřebujeme mít alespoň silný hlas. Jedinec nezmůže nic. Až to pochopíme a pokusíme se táhnout za jeden provaz, můžeme se jim začít rovnat. Zatím se nám ale spíš smějou.
Třeba www.avts.cz/
Jsou tam i půjčovny, jasně. Budou omezovat sami sebe? Měly by, protože pokud to se svým byznysem myslí dlouhodobě vážně, snad jsou schopny dohledět, že neustálým navyšováním kapacit a přetěžováním řek si podříznou vlastní větev... Smajlík
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama Půjčovna lodí Metuje