Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-O-poslednim-vodakovi.aspx?ID_clanku=2218 ID_P=48

O posledním vodákovi

Diskuse nad článkem
Re: Těžký nesouhlas, Jelen, godzilalalala~gmail.com, 10.08.2020 11:44
Ahoj
No, víš jak, já čtu tvoje články a koukám na fotky, to se mi líbí, respektuju Tě a myslim si, že nejsme ve sporu v obecný rovině. Na druhou stranu nevidim rád, když se naváží do ochranářů, myslim si, že jejich zájmy jsou v mnoha ohledech shodný s našima. Nebavilo by mě jezdit vodu, kdyby to nebylo v pěkný přírodě a tu se ochranáři snaží chránit. Ani by mě netěšilo jezdit vodu, kdyby to mělo být za cenu, že tím něco cennýho ničím. Jestli mi rozumíš. Osobně si myslim, že je třeba výst s tou ochranou přírody dialog, což si myslim, že se i docela děje. Viz ta Ploučnice, kde teda byl vznesenej nějakej apel, aby se nejezdilo, když je málo vody. Takže si myslim, že bychom se měli, jako vodácká veřejnost, spíš zamyslet nad tim, jak umravnit ty, který nemají respekt k té řece a kvůli kterým nám to všem možná jednou zakážou, než se vymezovat proti ochraně přírody. Myslím si, zkrátka, že ochranáři (většina z nich) nejsou nepřátelé lidí, jako jsme my.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama