Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Novy-nebezpecny-jez-v-centru-Frydku-Mistku.aspx?ID_clanku=1953 ID_P=61

Nový nebezpečný jez v centru Frýdku-Místku

Diskuse nad článkem
Re: masakr, Ešus , essalek~seznam.cz, 08.12.2017 15:16
Ahoj
ten problém je jinde. Všichni, kdo projektují silnice, dálnice a mosty musí dodržovat docela jasné normy. Nikdo neschválí most bez zábradlí, bez svodidel atd. Ala na vodě se může , ačkoliv je to ze zákona veřejná vodní cesta, postavit bez jakýchkoliv bezpečnostních zásad cokoliv. Postavit vysoký jez, který může zabíjet i třeba náhodné pěšáky, kteří se postaví na zeď nad vývařiště a spadnou tam, nebo které vtáhne válec (viz ta zhůvěřilost na fotce vlevo, laguna která zavede kohokoliv přímo do vývařiště), je prostě špatně, Ta stavba by měla být zabezpečena proti pádům , označena, a především by se v dnešní době, kdy jsou známy jiné technologie ke zpomalení vody, nežli je vana se záhozem, neměly tyto stavby vůbec realizovat.
Jenže to by musel někdo /kromě nás vodáků/ mít rozum.
Bez našeho nátlaku to nikdo neudělá.
Ešus

 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama