Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Na-vodu-roku-1944---I-dil--ze-Stankova-na-Rozvodi.aspx?ID_clanku=2123 ID_P=8

Na vodu roku 1944 - I. díl: ze Staňkova na Rozvodí

Diskuse nad článkem
Re: ..., Vojta, 26.08.2019 12:00
Honzo, Košátecký p. ústí do Labe u Neratovic. Ale nesplutím Koštěnického potoka jsi zas tak o moc asi nepřišel, nevím co bylo horší, zda dolní Dračice nebo ten Koštenický p. Ale třeba to už prořezali.
Eki je to nádhera, že jsou další prameny jak se jezdilo na vodě...a máš tam i o jiných řekách? Je zajímavý, že Lužnice asi bývala kdysi nejpopulárnější, zdaleka se tolik nejezdila Vltava, ale většinou se dělali řeky celé - prostě odněkud až k ústí....což byla paráda. Dneska to holt je od kempu ke kempu anebo nonstop.
V.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.