Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Manasek---nepravem-opomijena-legenda.aspx?ID_clanku=2047 ID_P=5

Maňásek - neprávem opomíjená legenda

Diskuse nad článkem
Re: Tvoje pracky bych chtěl mí, Chobotnice, 12.11.2018 9:42
Ahoj, nerozlepilo. Jak říkávám - co epoxid spojil, to už nikdo nerozpojí. Epoxid z drogérky do toho nepočitám. V tomhle jsme nakonec zaostali za Amerikou a pod, protože z národa kutilů - ale kutilů z nouze a se to nepřetavilo (až na čestné vyjímky) do kutilů z nadšení, ale do prostýho konzumu. Jinak co se týče tvaru- zkus si představit že slepíš třeba z papíru ty boky a dno. Kdyby nebyly ty špice předkloněný, bude to čočkovitá prisma. Ale jakmile tam vtrukneš ty dvě přepážky který se rozšiřujou nahoru, tak to rozpáčí boky a zvedne konce do oblouku. Ideální je zkusit to s modelem v desetině z papírový čtvrtky. Jinak stran přiživování - coby člověk plně se živící jen výrobou prototypů kravin všeho druhu - nebránim se. Na všem se dá domluvit, tento kus maňásku se dá po domluvě vyzkoušet, akorát na závody je obsazenej dlouho dopředu. Ještě teda mám v úmyslu udělat méně stylovou, ale delší verzi metodou "stitch&glue", lehčí, delší, buď na závody, nebo i pro jízdu natěžko.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.