Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Lednova-Okluka---II.aspx?ID_clanku=303 ID_P=4

Lednová Okluka - II.

Diskuse nad článkem
Re: Co dál??, Honza Pokorný, pokorny~crr.cz, 25.02.2003 8:23
Před několika dny jsme zrovna Zbirožák probírali a přesně jako Vojta řešili i kaskádu. Když jsme ho jeli před dvěma lety, přenášeli jsme. V tůni v zatáčce byl spadlý kmen. Na klíčovém místě. Je tam asi už dlouho. Pokud by tam nebyl a byla příznivá voda, tzn. raději méně než více, věřím, že s pomocnou smyčkou by to pustilo.
Ze skály na levém břehu se dá slanit přímo na skok - tip pro záchranáře.

 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.