Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Lednova-Okluka---II.aspx?ID_clanku=303 ID_P=11

Lednová Okluka - II.

Diskuse nad článkem
Re: větrníci, Jirka Myslivec, vgb~volny.cz, 05.03.2003 7:58
Tak oni ti singlíři jsou potrestaní nejenom tím, že musí klečet a ještě mají jen půlku pádla. Navíc jim byl odebrán zrak. To jsem vskutku nevěděl. Ti singlíři museli minulý život vést obzvlášť hříšně. Jo, je třeba pikat za špatnosti minulého života. Ale jinak všechno dobrý.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.