Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Konec-vodackych-akci-na-Moravici.aspx?ID_clanku=2203 ID_P=9

Konec vodáckých akcí na Moravici?

Diskuse nad článkem
Re: ani korunu, Aleš N., 09.06.2020 11:33
Aneb nepřítele je třeba si vždycky najít!
Debaty o tom, k čemu slouží poplatky a proč jsou třeba, už jsme tu fakt probrali milionkrát. A že je na takových akcích často plno až přeplněno..., no, akcí málo, lidí moc.
Těším se, až zorganizuješ vypuštění vody, pozveš nás, ale nebude nás tam moc, nechci se tam tlačit s nějakýma hotento.., a splutí nabídneš přirozeně zdarma. Možná by si i buřta mohl přihodit, no né, co by Ti to udělalo?
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.