Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Kacak-z-Doks.aspx?ID_clanku=2182 ID_P=4

Kačák z Doks

Diskuse nad článkem
Re: Zajímavý qak, Aleš N., 26.03.2020 12:21
Ahoj, rychlost z Doks a z Dědkasu je do 2 km/h (dost přelézání apod.), z Dolního Bezděkova možná kolem 4 km/h. V jednom je to hodně pohodička, ve více lidech to dostane šťávu Smajlík .
Jako na každém takovém kvaku, jsou i zde nutné rychlé reakce, takže při více lodích, když někdo zapomene nebo zazmatkuje, tak to bude zábavné, protože času a prostoru na manévrování bývá málo. Taky jsem po jedné otočce možná 50 m couval, než jsem se dostal do širšího meandru, kde jsem se srovnal Smajlík .
Nebezpečí jsem tam při tomto stavu prakticky neregistroval, teda když člověk dává bacha na lávky Smajlík .
Podle velikosti koryta bych odhadnul, že v této střední části by hranice vylití z břehů mohla být někde kolem 2-3 m3 a pak to mezi chatičkami a ploty dostane další level Smajlík .
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.