TakyTaky jsme to před cca dvěma lety zkusili. V Písku je teď nová šlajsna, myslím na tom spodním jezu, takže by se snad nemusel přetahovat. Pod Pískem je to hezké. To karavaniště ve Vojníkově, nebo jak se to tam jmenuje, je monstrózní a hodně zanedbané. Původně jsme uvažovali, že tam přespíme, ale nakonec jsme díky vlastnímu busu prchli zpět do Putimi na Soutok.
|