Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Berounska-Certovka-aneb-Benatky-v Beroune.aspx?ID_clanku=1667 ID_P=17

Berounská Čertovka aneb Benátky v Berouně

Diskuse nad článkem
Fajn zkušenost, Vali, 22.03.2015 19:29
Čertovku jsem měl tu čest projet tuším 2006. Už mně moc paměť neslouží, ale hlavní jez se buď opravoval, nebo se nám nechtělo do toho hloupého přenášení, navíc hlavní koryto Berounky bylo suché. Myslím, že jsme jeli na laminátkách.

Tenkrát tam ani nebyly zátarasy proti naplaveninám a vody teklo celkem dost, cvakli jsme se dvě lodě. Já úplně zbytečně pod prvním jezem a druhá loďka moc nabrala na posledním jezu a tou pěknou peřejí do Litavky doplavali, je tam celkem proud, hloubka a vysoká navigace.

Jeli jsme tenkrát Berounku jako studenti a šetřili každou korunu, aby zbylo na pivo. Místo v kempu jsme spali pod širákem v parku na ostrově mezi řekou a Čertovkou. Divím se, že bez pokuty. :-)
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama Půjčovna lodí Otava tour