Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Hruza-na-Ostrove-hruzy.aspx?ID_clanku=528 ID_P=4

Hrůza na Ostrově hrůzy

Diskuse nad článkem
ostrov vpravo, radek, 27.04.2005 9:57
Poznámka k otázce proč někdo jel ostrov vpravo, když je tam sifon. Zkusil jsem to tu sobotu vpodvečer taky, prostě mi to přišlo jako dobrej nápad. (znáte ten vtip...)
Věděl jsem, že v případě po skoku musim rychle eskymovat, stihnul jsem to.
Prohlídnul jsem to, za té velké vody jsem to vyhodnotil jako možné. Když jsem se vydýchal, hodnotím to jako velkou blbost.

 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama Půjčovna lodí Otava tour