Kemp SoukeníkLužnice07.07.2010 20:23 | řeka: Lužnice, Chtěla bych vás varovat před kempem Soukeník na Lužnici, horší kemp jsem dosud na našich řekách neviděla. Na první pohled útulný kemp, až na to že paní správcová asi nemá ráda vodácké party, když jsme si chtěli dát první pivo,tak div na nás nezačala křičet že nám nenaleje a když nalila tak děsný podmíráky a kolikrát nám nevrátila správně. Vyvrcholilo to naším odjezdem když jsme pet lahve chtěli hodit do popelnice a ona na nás spustila že jsme pěkný negramoti když netřídíme odpad...odjižděli jsme vážně znechuceni....Jinak moc fajn kemp byl Country kemp Bečice,asi nejlepší na řece...Tak ať se vám na Lužnici líbí  Zdraví vodáci z Plzně
|
Re: Kemp SoukeníkDecentně souhlasím. Nedávno jsem tam spal. Chápu, že ji některé opilecké party, nebo nedejbože chuligánští vodáci sem tam cvičí .. ale zas by mohla občas polevit těm normálním, ne? Když jsem s ní chtěl vyjednat jeden kompromis a byl jsem slušný - tak byla nekompromisní a uzavřela to slovy "Slyšel jste mě, co říkám? Prostě ne." Nebo tak nějak podobně to řekla. Na druhou stranu, když jsem pak nezkoušel žádná extra přání nebo nevymýšlel si kraviny, tak jsem s ní problém neměl. Objednal jsem si u ní pečivo na ráno, koupil u ní nějakou tu paštiku, zaplatil přenocování .. a pak v pohodě odjel 😀
|
Re: Kemp Soukeník"Vodácký" kemp Soukeník Hans: Ahoj, dal bych si pivo P. Soukeníková: Dobrý den, neumíte zdravit?!!  - zhruba tak asi začínal můj zážitek, kterej se každou mou návštěvou u okénka prohluboval a vyvrcholil hádkou, při které P. Soukeníková nešetřila sprostými slovy. Takže asi takle: podmíráky u piva 3-4cm, u dvojky vína 1-2cm, hulvátské chování a buzerace všeho druhu na každém kroku. Nejsem ten tip, co by si rád na cokoliv stěžoval a všude jinde na řece jsem se všemi aktéry vycházel s úsměvem. kKmp Soukeník mi ale stojí za napsání těchto pár řádků a varování vás ostatních, co byste zde plánovali zastavit. Ahoooj Hans
|
Re: Kemp SoukeníkWikk08.07.2010 13:54 | řeka: Lužnice, Ahoj, loni jsme tam nocovali, dokonce jsme tam dělali denní pauzu a i když jsem měl výhrady vůči jejich vtíravému synokovi, tak to bylo celkem v pohodě. ¨Bylo velice znát, že se snaží vydřít prachy ze všeho. Pamatuji se několik let zpět, kdy tam byla taková špeluňka obehnaná maskovací sítí abyli tam na všechny moc příjemní. To je nenávratně pryč
|
Re: Kemp SoukeníkJack18.07.2010 17:48 | řeka: Lužnice, Ahoj, zrovna jsem se s partou vrátil z Lužnice a už od čtvrtka ve mě pění to, co jsem na Soukeníku zažil. O způsobu vyjadřování majitelů se nebudu snad ani vyjadřovat, vrcholem bylo, když večer naše parta vzala nástroje (basa, 2 kytary, banjo, housle, harmonika) a chtěli jsme si zahrát u kiosku. Hra skončila hned po první písničce, kdy nám někdo z jiné party kterou jsme v průběhu sjíždění potkaly dal napít domácí slivovice. Nejenže byl hospodský nepříčetný a hrozil cosi jako 500Kč pokuta, když mu flašku hned nedáme nebo nevylijeme, ale nakonec nám vyčetl i to že kvůli nám musí uvnitř kiosku kmitat a točit pivo (no, pivo!! pivo měl teplý, takže jsme pili kofolu s rumem). Nakonec jsme se rozhodli odejít a zahráli jsme si u stanu, bylo velice příjemné koukat jak 70% kempu sedí u našeho stanu v záři petrolejky (neboť mimo vyhrazené ohniště nebylo možné rozdělat oheň, a na ohništi si správcovi kamarádi pekli maso a měli uzavřenou společnost), 25% lidí už spalo a těch 5% jeho ožralých kamarádů už mu asi moc kšeftu nenadělalo. A nejlepší kemp: bezesporu Bečice. Ahoooj.
|
Re: Kemp SoukeníkKuba21.07.2010 9:46 | řeka: Lužnice, Ahooj, v SOukeníku jsme nocovali tento čtvrtek a musim dát za pravdu ostatním že majitelé jsou opravdu hrozní, další kemp ve kterém jsme nocovali, Harachovka byl super se vším všudy, vynikající Svijany, krásné sprchy a wc, obsluha v pohodě, poslední byl country kemp a hospoda Bečice kde to bylo taky v pohodě jen to hygienické zařízení nic extra.
|
Re: Kemp SoukeníkLucie21.07.2010 10:01 | řeka: Lužnice, Rada by som sa s Vami podelila o zazitok, ktory sme mali pri splavovani Luznice. Za dazda sme prisli do kempu Soukenik. Vyzeralo to, ze postavime stany, trosku sa umyjeme v zanedbanych socialnych zariadeniach a unaveni stravime vecer v zavetri pri pive. Vsetko bolo inak. Pani za okienkom zistila, ze su medzi nami Slovaci a ziadala vyzbierat obcianske preukazy a CITATELNE sa zapisat do Domovej knihy. Neprejavili sme velku ochotu, mohol za to nepriatelsky pristup prevadzkovatelky, skonzumovany alkohol, ochrana osobnych udajov, ktoru u nas upravuje zakon a unava. Nechapali sme, preco by od nas niekto mal ziadat zapisat meno, priezvisko, presny datum narodenia, statne obcianstvo, cislo cestovneho dokladu a zaciatok a koniec ubytovania. Po konflikte pani za okienkom privolala Cizineckou policii. Nakoniec prisli dvaja mladi miestni policajti, ktori si mysleli, ze doslo k bitke. Zavreli sa do kuchyne a dlhsie riesili co s nami. Potom nas jeden z nich slusne ziadal, aby sme sa zapisal, ved nam to nic neurobi. Dokonca sa s nami odfotil a pozical nam pero len, aby sme to urobili. Nevedel nam vysvetlit, preco cesky vodaci v klude mozu popijat pivo, pripadne spat na stole a my musime lovit vo vodnych vakoch svoje doklady a vypisovat velmi osobne informacie do umastenej Domovej knihy, ktoru si kazdy mohol volne listovat. Paradoxom na celej situacii je, ze pani mala skutocne pravdu. Naozaj podla zakona 326/1999 Sb. o pobytu cizinců na území České republiky je potrebne tieto udaje evidovat. V praxi toto nariadenie zakona v kempoch nebyva uplatnovane, preto nas zaskocilo. Zaujimal by ma Vas nazor, ci sa len mi domnievame, ze toto byrokraticke nariadenie a evidovanie osobnych udajov je zbytocna sikana alebo ma skutocne svoje opodstatnenie.
|
Re: Kemp SoukeníkGoronci26.07.2010 11:32 | řeka: Lužnice, VODÁCI,NEZASTAVUJTE V KEMPU SOUKENÍK,JINAK MÁTE POKAŽENÝ ZBYTEK ŘEKY!!!!!!! O tomto kempu tady bylo již napsáno mnoho.V loňském roce jsme měli podobné zážitky,o jakých se tady píše.Majitelé si z připomínek vodáků vůbec nic nedělají,dokonce jsme majiteli oznámili,že mu uděláme zde na těchto stránkách antireklamu a on se pohrdavě otázal,cože to má jako ten raft.cz být.....
|
Re: Kemp SoukeníkLenka27.07.2010 20:03 | řeka: Lužnice, Já jsem tuhle diskuzi vlastně začala s varováním pro ty kteří se na Lužnici chystají...A jsem velice ráda, že jste mi i ostatní dali za pravdu😀A tayk jsme majitelum rikali ze jim udelame antireklamu,ale prijde mi ze jim to je uplne jedno....Nechapu na nás byli už takový na začátku sezoby,nedovedu si představit na konci sezony...
|
Re: Kemp SoukeníkSváča28.07.2010 16:22 | řeka: Lužnice, Přesně tak, otřesný zážitek... ...např. kamarád si šel pro pivo do "vlastního nádobí",kde mu bylo viditelně natočeno malé pivo do velkého pulitru, načež byl pan výčepní upozorněn a tak se právem dožadoval dotočení. K naší smůle jsme všichni (parta 30 lidí) měli stejná trička, takže byl druhý kamarád nemile překvapen, když mu při objednávání limonády řekli že je opilý a že mu nic nenalejou. Vrcholem všeho byl smutný pohled na plakající 4 letou holčičku, která nechtěla jít čůrat na ty odporný záchody a raději šla s maminkou do lesíka. S tím že z toho dřou každou korunu musím souhlasit, navštlívili jsme mnoho kempů, každý ale mohl nabídnout více, za méně peněz. Ani mě nepřekvapuje informace, že pan výčepní dříve působil v jiném kempu na Lužnici (název záměrně nezveřejním), kde byl nucen zavřít a prodat. Zřejmě proto je pro dobré "krytí" majitelkou Soukelníka jeho paní. Myslím že je to jasný solokapr pro ČOI.
|
Re: Kemp SoukeníkLucie28.07.2010 16:30 | řeka: Lužnice, Ahoj! Zkusili jste dát podnět na ČOI? Ja jsem psala mail kvuli Soukeniku na Krajskeho hygienika, v Českych Budejovicich ale bez odpovedi. Lucie
|
Re: Kemp Soukeníksváča28.07.2010 17:02 | řeka: Lužnice,  Zrovna to píšu na ČOI.
|
Re: Kemp SoukeníkHonze11.08.2010 13:11 | řeka: Lužnice, Ahoj vodáci, po návratu z trošku rozpovodňované lužnice usedám k počítači, abych se podělil o zážitky. Pročetl jsem ostatní příspěvky z kempu Soukeník a trošku mi vzaly vítr z plachet.Nicméně pár zajímavých situací taky popíšu. v kempu jsme tak trochu nuceni zůstat.7.9.vytrvale prší a vodou už plavou stromy.část naší 7 členné výpravy se vrací pro auta, zbytek směřuje k bufetu dát si čaj a něco k jídlu. kamarádka objednává 4x bramboráky a dostává se jí odpovědi-nepřesně cituji" bramboráky a 4? tak to Vám teda neudělám,to my je tady děláme z brambor... objednejte si jich nejmíň deset" tak sedíme u čaje. na záchodech není toaletní papír a tak jde jiná z kamarádek poprosit o nápravu k majitelům. odpověď:"toaletní papír tam není, to si mají vodáci nosit sebou, to bych ho tam musela doplňovat každý den.....ale nakonec jí byl zapůjčen, který měla ihned po vykonání potřeby vrátit u okýnka. Ale na vodě bylo fajn.n honze
|
Re: Kemp Soukeníkmajitelka12.05.2011 22:33 | řeka: Lužnice, Vážení a milý občané nemohu říkat vodáci protože ti se chovají úplně jinak a nebo pocházím ze staré školy kde už tomu nerozumím.Kdysi jsem také jezdila vodu a vím že toaletní papír je nutnost protože ikdyž tam majitel dá toaleták tak tam nevydrží dýl než deset minut a proč protože ho někdo ukradne a myslím že když se někdo zeptá u okna tak dám to samé je s toaletama my je uklidíme a vy si nevážíte že jsou čisté proto tam nacházíme posraný slipy a nebo vložky naházené v toaletě která se pak ucpe přitom tam je koš i papíry na zabalení jenom po sobě udržovat pořádek aby i ti ostatní měli čisto jako jste měli vy když přijíždíte když jste čuníci zato já nemůžu jo a ČOI DORAZILA NIC NENAŠLA vymýšlet se nemá a jak se chováte nemůžete očekávat jinou odezvu a s tím třídění odpadu taky není můj výmysl ale obec si to žádá pod pokutou že se to nebude dodržovat jsme snad lidi kteří to pochopí
|
Re: Kemp SoukeníkStřelec13.05.2011 8:00 | řeka: Lužnice, Milá dámo! Když na tu práci nemáte, tak ji nedělejte. Prodejte podnik někomu, kdo je schopen poskytovat něco víc, než socialistické služby za kapitalistické ceny. Z popisu zážitků návštěvníků i z Vaší reakce je evidentní, že Vám o zákazníky nejde. Nabízíte zjevně stejnou mizérii, jako před 10 lety, kdy jsem na Soukeníku tábořil naposled - jen výrazně dráž. Už tehdy bylo chování správce k návštěvníkům "na pěst" (urážky a arogance ještě dřív, než člověk stihl vylézt z lodě) a to se také viditelně nezměnilo. A že ČOI na nic nepřišla? To je také celkem běžný jev - kdo nechce, nevidí, ale to zdaleka není místní specialita. Takže můžete vyskakovat, jak chcete, ale pokud nezměníte přístup, tak či onak skončíte. Je jen na Vás, jak to bude - jestli se ztrátou, za katrem, s nateklou hubou, nebo na nejbližší vhodné větvi.
|
Re: Kemp SoukeníkSváča13.05.2011 22:41 | řeka: Lužnice, Tos řekl krásně střelče. A vám velice děkuji, paní majitelko že jste zavítala na největší webový server pro vodáky byť se skoro ročním zpožděním a pevně věřím že už vás vodáci budou svou přítomností rozčilovat každým rokem méně a že se budete moci přejmenovat na "hospůtka na mýtince", ba možná lépe "hospůdka na blbém místě". Já jen doplním krátký úrivek ze zprávy, kterou mi ČOIka prostě vyrazila dech. A píšu to sem jenom proto, abych všem osvětlil proč nic nenašla. Podnět:28.7.2010 Zpráva z: 1.9.2010 ...V době kontroly na tábořišti již NEBYL NIKDO UBYTOVÁN. Provedená kontrola neprokázala nedodržování deklarované míry zakoupených nápojů ani rozdílné účtování u točených nápojů a ani závady v nepřesném vracení finanční hotovosti. K Vaší připomínce týkajíce se nefunkčního ohřívače teplé vody bylo podnikatelkou Jitkou P. sděleno, že s těmito spotřebiči je svévolně návštěvníky tábořiště manipulováno a z tohoto důvodu byly vypnuty. V případě požadavku na jejich použití bylo zažízení uvedeno do provozu.Tekoucí teplá voda byla k dispozici i ve sprchách po dobu 24 hodin nepřetržitě... Ahoooj
|
Re: Kemp SoukeníkRammer01.09.2011 15:28 | řeka: Lužnice, Letos jsem jel Lužnici dvakrát (nádhera), na tábořišti ani noha. Už ani rybáři, kteří byli takřka jediní návštěvníci poslední dobou zde nebyli. Takže, kdo chce kam... Ne?!?
|