jelenkaZdravím, nemáte někdo odkaz na fotky a aktuální stav jezu v krumlově pod lávkou?
|
|
|
Re: jelenkajejda, to to ale vypadá... díky
|
Re: jelenkaNerad bych se pletl, ale není termín dokončení květen ?
|
Re: jelenkaTaky jsem z tý měsíc starý fotky nějaký rozpačitý , páč by kuli památkářům měl mít ten jez podobný tvar jako starý a tady je zřejmě sklopený a jsou tam nějaké provizorní stěny
|
|
|
Re: jelenkažralok03.04.2013 18:01 | řeka: Vltava, Odemykání alespoň ty 2 klasické trasy přes Krumlov nevedou
|
|
|
Re: jelenkaMonte03.04.2013 14:38 | řeka: Vltava, Podle fotky to vypadá , že nová šlajsna je "suchá" a přes jez by se to dalo ...Nejel jsi to už náhodou ? ( prostředkem přes novej jez ?!😀
|
Re: jelenkatak měli by už mít hotovo, myslím po stavební stránce http://obcan.ckrumlov.info/doc...(aktualizace 28.3.2013) podle mého zbývá akorát postupná instalace sklopné části jezu (vaky?), pak odstraní ty mobilní zábrany, jak jsou vidět na únorové fotce
|
|
|
Re: jelenkaNo a je to ! Došly prachy a dokončení v nedohlednu !
|
Re: jelenkajez bude asi už hotový , ale nejvíc sporů a hádání je okolo další fáze instalace vlastních demontovatelných protipovodňových zábran. Pro jejich bezpečné usazení, při příležitostném použití, je podle projektu nutné vybudovat betonové základy s kamenným obložením, kterými by měla být celá řeka trvale obestavěna. Pod tyto základy do hloubky cca 2 metry, mají být osazeny štětovnicové podzemní stěny, zabraňující průsaku vody z řeky do podloží zástavby za bariéry .
|
Re: jelenkaNj, ale dokud se to nedotáhne do konce, tak tam bude pořád škaredý staveniště.
|
Re: jelenkaToho bych se nebál. Všechna protipov. opatření jsou rozdělena do několika samostatných etap - I. a III. prohrábka a úprava koryta Vltavy (hotovo 2010), II. rekonstrukce a výstavba sklopného jezu (jaro 2013), IV.výstavba podélných zdí vč. mobilních. A až na tuto poslední část hrozí nedostatek peněz. http://data.ckrumlov.cz/files/...Až se jez osadí tou sklopnou částí, staveniště kolem zmizí
|